Logo
مهسام
یه چندوقتیه با چندتا از دوستانم داریم فضای توییتر رو بررسی می کنیم و آزاد شدن این دو قهرمانمون و آهنگ شروین عزیزمون و مسله اسراییل باعث شده بهتر بتونیم اکانت های سایبری و وابسته به نظام رو شناسایی کنیم و لیست درست کنیم برای پاکسازی اما متاسفانه تعدادشون خیلی زیاده و مسله اصلی اینه خیلی از مبارزین خوبمون هم دارن بازی میخورن و توی همون زمین بازی میکنن و باهاشون یکی شدن، و تایم لاین توییتر از فضای انقلابی درومده (البته اکانت های خوب مبارزمون که هممون میشناسیم و اینجام هستن با قدرت دارن مبارزه میکنن) و محتوایی که میاد جلوی چشممون خب خیلی تاثیرگذاره روی تفکراتمون و همش شده توییت های سایبری ها، اگه بچه ها راهکاری دارین حتما بگین و منم دارم یک چهارچوبی برای بررسی و حذفشون درست میکنم که بعد منتشر کنم.
#mahsa_amini
4 months ago
Lillian3003
4 months ago
In response مهسام to her Content
ممنون از خودت و دوستات عزیزم
خیلی خوب ک لیست تهیه بشه و نحوه ریپورت رو هم توضیح بده
بنظرم از دوستای هکر اگر کسی باش کمک کنه چون برای این دوستان ریپورت کردن این اکانتها خیلی راحت
و اینکه بتونیم گزارش بنویسم برای ریپورت بنظرم خیلی تاثبر داره
مهسام
4 months ago
In response to Lillian3003
حتما دوست من
Sama
4 months ago (E)
In response مهسام to her Content
دمتون گرم و خسته نباشید. به نظر من اکانتایی هم که همیشه برای همه چیز نظر میدن، مخصوصا برای زدن شروین، الهه و نازنین این چند روز اخیر، ولی هیچی راجع به حمله موشکی سپاه و کشته شدن چند بچه و غیر نظامی نگفتن جزو این لیست میتونن باشن.
مهسام
4 months ago
In response Sama to her Content
ممنون دوست من این هم نکته ی ظریف و درستیه دقیقا